úterý 18. října 2016

Games Workshop novinky - 20. 8. 2016How to Paint Citadel Miniatures - Deathwatch: příručka s barvicími postupy a návody na armádu Deathwatch

Deathwatch Watch Captain in Terminator Armour: 1 model – jedná se o sadu Space Marine Captain in Terminator Armour rozšířenou o rámeček s doplňky Deathwatch. Blister, plast. Limitované vydání.

Deathwatch Kill Team Cassius: 11 modelů – jde o modely Deathwatch z deskové hry Deathwatch: Overkill. Krabice, plast. Limitované vydání.

Deathwatch Transport: 1 model – jedná se o sadu Space Marine Razorback rozšířenou o rámeček s doplňky Deathwatch. Krabice, plast. Limitované vydání.

Deathwatch Watch Captain: 1 model – jedná se o sadu Space Marine Commander rozšířenou o rámeček s doplňky Deathwatch. Krabice, plast. Limitované vydání.

Deathwatch Bikers: 5 modelů – jedná se o modely odpovídající sadě Space Marine Bike Squad plus rámeček s doplňky Deathwatch. Krabice, plast. Limitované vydání.

Deathwatch Land Raider: 1 model – jedná se o sadu Space Marine Land Raider rozšířenou o rámeček s doplňky Deathwatch. Krabice, plast. Limitované vydání.

Žádné komentáře:

Okomentovat